Змагання з дартсу

У навчально-науковому інституті фізичного виховання і спорту відбулися змагання з дартсу.

У рамках проведення Спартакіади, в навчально-науковому інституті фізичного виховання і спорту відбулися змагання з дартсу, в яких взяли участь 27 студентів.

За правилами змагань кожен спортсмен робив по 4 кидка.

Після першого туру, змагання продовжили 12 учасників, з  яких до 1\2 фіналу вийшли лише 5 найкращих.

В результаті запеклої  боротьби з різницею у 1 очко місця розподілилися таким чином:

III місце з результатом 26 очок, посів Денис Ігнатьєв (1 курс, спеціальність ,,Фізична культура і спорт. Спортˮ).

II місце з результатом 27 очок – Сергій Антонов (1 курс, спеціальність Середня освіта. ,,Фізична культураˮ).

I місце – Булгаков Владислав (2 курс, спеціальність ,,Фізична культура і спорт. Спортˮ). Його результат – 28 очок.

Переможець і призери отримали від директорату відповідні грамоти і призи!

Навчально-науковий інститут фізичного виховання і спорту