ЗАХИСТИ ДИСЕРТАЦІЙ (Спеціалізована вчена рада Д 29.053.01)

Спеціалізована вчена рада Д 29.053.01 по захисту докторських (кандидатських) дисертацій з педагогіки при ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» (м. Старобільськ) повідомляє про проведення виїзного засідання 16-17 грудня 2019 р. на базі комплексу „Мир ” (Луганська обл., м. Сєверодонецьк, вул. Лисичанська, 1-б), мала конференц-зала.

Порядок денний на 16 грудня 2019 р., початок засідання о 14.30:

1. 1. Захист дисертації ВІЩЕНКО ОЛЬГИ ВОЛОДИМИРІВНИ „Формування художньо-образного мислення майбутніх модельєрів-перукарів у процесі фахової підготовки” (авторефератдисертація), поданої на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 – тeopiя i мeтoдикa професійної ocвiти.

Науковий керівник: Савченко Сергій Вікторович, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України, ДЗ „Луганський національний університет імені Тараса Шевченка” (м. Старобільськ), ректор.

Офіційні опоненти:

• Набока Ольга Георгіївна, доктор педагогічних наук, професор ДВНЗ „Донбаський державний педагогічний університет” (м. Слов’янськ), перший проректор, відгук;
  • Борщ Ірина Павлівна, кандидат педагогічних наук, доцент ВНЗ „Київська Академія перукарського мистецтва”, проректор з навчально-методичної роботи, відгук.
  1. 2. Захист дисертації КРОХМАЛЬ ІРИНИ МИКОЛАЇВНИ „Формування професійної готовності майбутнього фахівця з документознавства та інформаційної діяльності у ВНЗ” (авторефератдисертація), поданої на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти.

Науковий керівник: Караман Олена Леонідівна, доктор педагогічних наук, професор ДЗ „Луганський національний університет імені Тараса Шевченка”, директор навчально-наукового інституту педагогіки і психології.

Офiцiйнi опоненти:

• Семеріков Сергій Олексійович, доктор педагогічних наук, професор Криворізький державний педагогічний університет, професор кафедри інформатики і прикладної математики, відгук;
  • Сілютіна Ірина Миколаївна, кандидат педагогічних наук, доцент Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля (м. Сєвєродонецьк), в.о. завідувача кафедри філософії, культурології та інформаційної діяльності, відгук.

Порядок денний 17 грудня  2019 р., початок засідання о 8.30:

1. 3. Захист дисертації ТКАЧУК ВІКТОРІЇ ВАСИЛІВНИ „Мобільні інформаційно-комунікаційні технології навчання інформатичних дисциплін майбутніх інженерів-педагогів” (авторефератдисертація), поданої на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.

Науковий керівник: Семеріков Сергій Олексійович, доктор педагогічних наук, професор, Криворізький державний педагогічний університет, професор кафедри інформатики та прикладної математики.

Офіційні опоненти:

• Гевко Ігор Васильович, доктор педагогічних наук, професор, Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, завідувач кафедри комп’ютерних технологій, відгук;
  • Кислова Марія Алімівна, кандидат педагогічних наук Криворізький коледж Національного авіаційного університету, викладач відділення „Загальноосвітня підготовка”, відгук.
  1. 4. Захист дисертації МОДЛО ЄВГЕНІЯ ОЛЕКСАНДРОВИЧА „Застосування мобільних інтернет-пристроїв у навчанні бакалаврів електромеханіки моделювання технічних об’єктів” (авторефератдисертація), поданої на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.

Офіційні опоненти:

• Власенко Катерина Володимирівна, доктор педагогічних наук, професор Донбаська державна машинобудівна академія (м. Краматорськ), завідувач кафедри вищої математики та моделювання, відгук;
  • Кобися Володимир Михайлович, кандидат педагогічних наук, доцент Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, завідувач кафедри інноваційних та інформаційних технологій в освіті, відгук.