Велесова ніч

31 жовтня студенти та викладачі НН ІПП організували та провели захід ,,Український Хеллоуін або Велесова нічˮ.

Останнім часом найпопулярніше свято Хеллоуін набирає обертів і в Україні.

Щороку свято відзначають у ніч з 31 жовтня на 1 листопада. У переддень Дня всіх святих, за легендою, відбуваються чудеса. Головним символом свята були ліхтарики ,,Джекаˮ – гарбуз.

У цьому році  31 жовтня припадає на четвер. Саме в цей день студенти та викладачі НН ІПП організували та провели захід ,,Український Хелловін або Велесова нічˮ. На захід завітали гості – директор НН ІТОТТ Віктор Дрель, директор НН ІнЕБ Валерій Хмель, голова профспілкової організації університету Володимир Мороз, директор коледжу ЛНУ Наталія Мотунова, заступник декана ФУФСК Надія Карлова, заступник директора НН ІнЕБ Олег Черниш, заступник директора НН ІТОТТ Михайло Чумак та викладачі інших структурних підрозділів.

Студенти разом з викладачами творчо підійшли до підготовки вечора: вибирали костюми, прикрашали приміщення університету (штучні павутинки й павуки, летючі миші, привиди, кульки, жахливі звуки) тощо. Кожен із них підібрав собі образ та представив його (мексиканський дух, медична сестра, Герміона, мертва наречена та наречений, ельфійська принцеса Арвен, ,,сесійнийˮ клоун, привид викладача, Джек, кукла Біллі, зомбі, принцеси темного замку, Джокер, Пеннівайз, Венсді Адамс, богиня Каліпсо та ін.).

До цього яскравого заходу приєдналися студенти навчально-наукового інституту торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму (Д.Кобилянська, А.Чепель) та коледжу ЛНУ мені Тараса Шевченка. Викладачі коледжу Наталія Момот та Вікторія Калюжна зі студентами спеціальності ,,Дизайнˮ створили образи за  допомогою макіяжу.

Усім глядачам та учасникам надовго запам’ятався веселий та незабутній вечір.

Навчально-науковий інститут педагогіки і психології