Засідання політико-правового клубу

В ЛНУ імені Тараса Шевченка відбулося перше в цьому навчальному році засідання політико-правового клубу.

Політико-правовий клуб є комунікаційним майданчиком для обговорення  впливу мас-медіа на політику і суспільство як в Україні, так і за кордоном. Найбільш гострими для обговорення виявилися проблеми визначення ролі соціальних мереж в політиці, місця медіа-ресурсу в політиці України, Німеччини, США, країн Латинської Америки та співвідношення достовірності інформації й політичної упередженості в тоталітарних державах.

Дискусійний простір проілюстрував, що для забезпечення основ демократії, зокрема відкритого обговорення в суспільстві різноманітних питань, прийняття рішень, постійний обмін ідеями, думками та інформацією є надзвичайно важливим. Газети, журнали, радіо і телебачення виконують функції трибуни для обговорення та є джерелом інформації, на основі якої можуть прийматись політичні рішення.

Навчально-науковий інститут

історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук