Аспіранти з КНР відвідали футбольний матч

22 жовтня аспіранти університету, громадяни Китайської народної республіки, відвідали футбольний матч у Харкові.

Аспіранти спеціальності 015 Професійна освіта Лі Янь, Лі Вейхуа, Лі Сяося (науковий керівник доктор педагогічних наук, професор С. Савченко) відвідали футбольний матч третього туру групового раунду Лігі чемпіонів. Грали команди «Шахтар» та «Динамо» (Загреб). Переможець міг би стати фаворитом у боротьбі за путівку в 1/8 ЛЧ з групи С. Проте, команди розійшлися мирно з рахунком 2:2.

Наші аспіранти були вражені грою українських команд, майстерністю українських футболістів, завзятістю вболівальників.

У них з’явилося багато друзів з різних куточків України. Особливо їм сподобалося місто Харків – культурний, освітній та історичний осередок України. У планах – відвідати інші міста України – Львів, Ужгород, Одесу.

За інформацією НН ІПП