«Привіт, друже!»

23 жовтня на факультеті природничих наук пройшов захід, присвячений знайомству з першокурсниками – «Привіт, друже!».

Жовтневого дня студенти та викладачі факультету природничих наук великою та дружньою родиною  зібралися на вже традиційний захід «Привіт, друже!», який об’єднали зі святом «День здоров’я».

Це свято розпочалося з привітання ректора університету Сергія Савченка, далі з привітальним словом виступила берегиня нашого факультету, його декан Наталія Мацай. На свято також завітали проректор з науково-педагогічної роботи Дмитро Ужченко та голова первинної профспілкової організації Володимир Мороз.

А потім кожна спеціальність представила підготовлені ними презентації, які в оригінальній формі відображали їх особливості. Були представлені команди:

• «Angry Birds» – спеціальність «Біологія»;
  • «Зірки континентів» – спеціальність «Географія»;
  • «13-й агро- район» – спеціальність «Агрономія»;
  • «Зелені долоньки» – спеціальність «Екологія»;
  • «Липова мафія» – спеціальності «Лісове господарство» та «Садово-паркове господарство».
  • «Люди в білому» – спеціальність «Технології медичної діагностики та лікування»;

Після представлення візитівок своїх команд увесь колектив факультету зібрався у дружнє студентсько-викладацьке коло для традиційного виконання гімну факультету природничих наук.

Потім команди зробили перерву на обід, під час якої смакували польовою кашею, яку приготували за власним рецептом старшокурсники.

Посмакувавши смачнючою кашею, студенти з великим задоволенням долучилися до  спортивних локацій та змагань.

Наприкінці свята усі команди були нагороджені подяками з різних номінацій.

За інформацією факультету природничих  наук