Участь у прес-ланчі

Студенти та викладачі факультету природничих наук прийняли участь у прес-ланчі.

Організатор прес-ланчу «Інноваційна освіта без кордонів: принципи освіти XXI століття для освітян та школярів  зі Сходу»: Громадська організація Фонд “Відкрита політика” за підтримки Посольства Литви в Українi і Програми розвитку співпраці та підтримки демократії Міністерства закордонних справ Литви.

В організації та проведенні  заходу активну участь прийняла Олександра Кононенко, студентка 3 курсу спеціальності «Середня освіта. Біологія», амбасадор Міжнародної зеленої школи.

До прес-ланчу також приєдналися через скайп Наталія Мацай – декан факультету природничих наук, Ольга Губська – заступник декана з навчальної роботи, Аліна Латка – заступник декана з соціально-гуманітарної роботи, Наталія Коржова – асистент кафедри біології та агрономії, Олена Глущенко – студентка 4 курсу спеціальності “Середня освіта. Біологія”.

Ініціатором запрошення  до прес-ланчу студентів та викладачів факультету природничих наук виступила Ірина Жданова, генеральний директор громадської організації Фонд «Відкрита політика», керівник Міжнародної зеленої школи.

Основним проектом, який підтримує Посольство Литви – є робота Міжнародної зеленої школи. У роботі сесій цієї школи вже другий рік поспіль приймають участь викладачі та студенти нашого факультету.

Результатом співпраці між факультетом природничих наук та Міжнародною зеленою школою є підписання меморандуму про спільну діяльність між ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» та Міжнародною зеленою школою, основний зміст, якого був обговорений під час прес-ланчу.

Висловлюємо свою вдячність за підтримку та  допомогу  Фонду «Відкрита політика» та особисто Ірині Ждановій.

За інформацією факультету природничих наук