Закриття баскетбольного сезону 3х3

Баскетбольна команда ЛНУ успішно виступила на турнірі у м. Старобільську.

У місті Старобільську 28.09.2019 р. відбувся турнір (закриття баскетбольного сезону 3х3), присвячений Дню міста. У цьому турнірі брали участь 6 команд міста Старобільська і 3 команди з районів: Новопсковського, Білокуракинського та Станично-Луганського.

Команда ЛНУ була представлена ​​гравцями: Владислав Цицора (НН ІТОТТ), Олександр Кулачко (ФПН), Дмитро Карпенко (НН ІФВС), Максим М’ясников (НН ІТОТТ) і тренер-представник Євген Решетило (СГПК). Наша команда впевнено пройшла груповий етап, перегравши суперників – команду «Зеус» (Старобільськ) з рахунком 13: 1, 14:11 – команду із Станиці Луганської і 13:10 – команду «Лигалайз» (Старобільськ).

У півфіналі команда ЛНУ зіграла з командою смт. Білокуракине. Рахунок 14:2 на користь ЛНУ. Фінал наші хлопці також відіграли впевнено, обігравши команду з смт. Новопсков з рахунком 11:3.

Команда була нагороджена медалями, грамотами та кубком.
Вітаємо наших хлопців з таким успішним закриттям сезону. Так тримати!

За інформацією
спортивного клубу ЛНУ