ЗАХИСТИ ДИСЕРТАЦІЙ (Спеціалізована вчена рада Д 29.053.03)

Спеціалізована вчена рада Д 29.053.03 по захисту докторських (кандидатських) дисертацій з педагогіки при ДЗ „Луганський національний університет імені Тараса Шевченкаˮ повідомляє про проведення виїзного засідання 29 жовтня 2019 р. ДЗ „Луганський національний університет імені Тараса Шевченка” (Луганська обл., м.Сєвєродонецьк, вул. Лисичанська, 1, конференц-зала.).

Порядок денний на 29 жовтня 2019 р., початок засідання о 10.00:

1. 1. Захист дисертації Панченко Віолетти Володимирівни „Організація контролю навчальної діяльності майбутніх учителів іноземних мов у вищих педагогічних навчальних закладах України (кінець ХХ – початок ХХІ ст.)”,  поданої на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки (авторефератдисертація).

Науковий керівник – Осова Ольга Олексіївна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри іноземної філології Комунальний заклад «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» (м. Харків).

Офіційні опоненти:

• Вакуленко Валентина Миколаївна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри адміністрування та управління освітою Донецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (м. Краматорськ), відгук;
  • Капніна Галина Іванівна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри германської та слов’янської філології ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет», відгук.

Порядок денний на 29 жовтня 2019 р., початок засідання о 12.00:

1. 2. Захист дисертації Лун Фен „Формування політичної культури студентів в університетах КНР, України та Франції (порівняльний аналіз)ˮ, поданої на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки (автореферат, дисертація).

Науковий керівник – Ткачова Наталія Олександрівна, доктор педагогічних наук, професор кафедри загальної педагогіки і педагогіки вищої школи Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди.

Офіційні опоненти:

• Хотченко Ірина Анатоліївна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри педагогіки, методики та менеджменту освіти Української інженерно-педагогічної академії (м. Харків), відгук.