Легкоатлетичний крос

У НН ІФВС відбулися змагання з легкоатлетичного кросу.

Проведення змагань з легкоатлетичного кросу восени вже стало традицією. Цього разу легкоатлетичним  кросом розпочато спартакіаду навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорт.  У  мальовничому Кремінському лісі зібралися понад 100 учасників – студенти всіх курсів та спеціальностей. На дистанції 2000 метрів змагалися дівчата, а хлопці на дистанції 3000 метрів.

На урочистому відкритті спортивного заходу з вітальним словом виступив директор інституту Юрій Полулященко. Він побажав учасникам міцного здоров’я, успіхів та перемог.

За результатами, кращими серед дівчат стали: 1місце – Жигайлова Юлія (4 курс, спеціальності  «Фізична культура і спорт. Спорт»), 2 місце – Рева Олена (2 (4) курс, спеціальності Середня освіта. Фізична культура), 3 місце – Романова Анна (1 курс, спеціальності Фізична культура  і спорт. Спорт.)

Серед хлопців першим фінішну стрічку перетнув Макаровець Олексій (2 курс, спеціальності Середня освіта. Фізична культура), другим став Ігуменов Вадим (1 курс, спеціальності Фізична культура і спорт. Спорт), 3 місце посів Княгницький Артем (3 курс Середня освіта. Фізична культура).

Вітаємо переможців, призерів та всіх учасників за пропагування і популяризацію студентського спорту та формування здорового способу життя.