ЗАХИСТИ ДИСЕРТАЦІЙ (Спеціалізована вчена рада Д 29.053.01)

Спеціалізована вчена рада Д 29.053.01 по захисту докторських (кандидатських) дисертацій з педагогіки при ДЗ „Луганський національний університет імені Тараса Шевченка” (м. Старобільськ) повідомляє про  проведення виїзного засідання 29-30 жовтня 2019 р. на базі комплексу „Мир ” (Луганська обл., м. Сєверодонецьк, вул. Лисичанська, 1-б), мала конференц-зала.

Порядок денний на 29 жовтня 2019 р., початок засідання о 13.00:

1. Захист дисертації БОЙКО МАРІЇ АНАТОЛІЇВНИ „Розробка та впровадження електронних освітніх ресурсів у процесі навчання інформатики учнів початкової школи”, поданої на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті. (Автореферат, дисертація)

Науковий керівник: Морзе Наталія Вікторівна, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України, Київський університет імені Бориса Грінченка, професор кафедри комп’ютерних наук та математики.

Офіційні опоненти:

• Семеріков Сергій Олексійович, доктор педагогічних наук, професор, Криворізький державний педагогічний університет, професор кафедри інформатики та прикладної математики, відгук;
  • Барна Ольга Василівна, кандидат педагогічних наук, доцент, Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, доцент кафедри інформатики та методики, відгук.
  • Золочевська Марина Володимирівна, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри інформатики КЗ «Харківська гуманітарно-педагогічна академія», відгук.

2. Захист дисертації СПІВАК СВІТЛАНИ МИХАЙЛІВНИ „Проектування хмаро орієнтованого навчального середовища підготовки студентів галузі знань „Інформаційні технології”, поданої на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті. (Автореферат, дисертація)

Офiцiйнi опоненти:

• Панченко Любов Феліксівна, доктор педагогічних наук, професор, Національний технічний університет України „Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” (м. Київ), професор кафедри соціології, відгук;
  • Кузьмінська Олена Геронтіївна, кандидат педагогічних наук, доцент, Національний університет біоресурсів і природокористування України (м. Київ),  в.о. завідувача кафедри інформаційних і дистанційних технологій, відгук.

Порядок денний 30 жовтня  2019 р., початок засідання о 8.30:

3. Захист дисертації КОЛГАТІНОЇ ЛАРИСИ СЕРГІЇВНИ „Комп’ютерно орієнтоване управління самостійною роботою майбутніх учителів у процесі їх природничо-математичної підготовки”, поданої на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті. (Автореферат, дисертація)

Науковий керівник: Білоусова Людмила Іванівна, кандидат фізико-математичних наук, професор, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди, професор кафедри інформатики.

Офіційні опоненти:

• Власенко Катерина Володимирівна, доктор педагогічних наук, професор, Донбаська державна машинобудівна академія (м Краматорськ), завідувач кафедри математики та моделювання, відгук;
  • Когут Уляна Петрівна, кандидат педагогічних наук, доцент, Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка, доцент кафедри інформатики та інформаційних систем, відгук.

4. Захист дисертації ГОНЧАРОВОЇ ІННИ СЕРГІЇВНИ „Формування полікультурної компетентності у майбутніх менеджерів туризму у вищих навчальних закладах”, поданої на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти. (Автореферат, дисертація)

Науковий керівник: Харченко Сергій Якович, доктор педагогічних наук, професор, заслужений діяч науки і культури України, ДЗ „Луганський національний університет імені Тараса Шевченка” (м. Старобільськ), завідувач кафедри соціальної педагогіки.

Офіційні опоненти:

• Кнодель Людмила Володимирівна, доктор педагогічних наук, професор Київський університет імені Бориса Грінченка, професор кафедри англійської мови, відгук;
  • Коваленко Олександр Вікторович, кандидат педагогічних наук, доцент, Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка, доцент кафедри туризму і готельно-ресторанного сервісу, відгук.