Всеукраїнський день дошкілля

27 вересня кафедра дошкільної та початкової освіти НН ІПП взяла участь у святкуванні Всеукраїнського дня дошкілля в Київському палаці дітей та юнацтва.

День дошкілля – свято, яке об’єднує всіх, хто причетний до дошкільної освіти в Україні – педагогічних працівників, викладачів ЗВО, студентів, фахівців з дошкільної освіти МОН України.

Цього року у святкуванні Всеукраїнського дня дошкілля взяли участь понад 850 осіб, серед яких були і представники кафедри дошкільної та початкової освіти – викладач кафедри Ірина Гречишкіна та студентка спеціальності «Дошкільна освіта» Карина Борисенко.

Ідея цього свята – допомогти суспільству звернути увагу на дитячий садок, дошкільну освіту в цілому і на роботу працівників цієї галузі.

Делегація від університету активно включилася в програму заходу та взяли участь у:

• круглому столі «Виклики сьогодення: необхідність інноваційних змін у фаховій підготовці та перепідготовці вихователя закладу дошкільної освіти»;
  • виставці фахових видань, засобів навчання та обладнання, комплексних і парціальних програм для ЗДО, авторських робіт «Театри та посібників з фетру» (Миколаївська обл.), «Великий світ на кінчиках пальців» (Донецька обл.);
  • майстер-класі «Формування компетентності педагогів та батьків щодо соціально-фінансової освіти дітей дошкільного віку», «Наставник і молодий педагог: мистецтво спільних кроків», «Вчимося гратися без стресу. М’яка педагогіка»;
  • концерті та прес-конференції за участі Міністра освіти і науки Ганни Новосад.

Святкового настрою учасникам урочистостей додали виступи дитячих вокальних та танцювальних колективів.

За інформацією навчально-наукового інституту педагогіки і психології