Участь у конференції
1.10.2019
Доцент кафедри технологій виробництва та професійної освіти Валерій Колесніков прийняв участь в XI Міжнародній науково-практичній конференції.
XI Міжнародна науково-практична конференція «Електроніка та інформаційні технології» розпочала роботу 16 вересня 2019 року в актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка. Серед учасників конференції – близько 70 фахівців з України, Пакистану, Угорщини, Польщі та Білорусі, які обговорювали актуальні питання інтернету речей, систем штучного інтелекту, наук про дані, машинного навчання, великих даних, вбудованих систем, а також проблеми моделювання явищ та систем.
Під час урочистого відкриття заходу з вітальним словом до присутніх звернувся проректор Львівського університету з науково-педагогічної роботи та інформатизації Віталій Кухарський. Він висловив вдячність учасникам конференції за їхню наукову роботу та наголосив на важливості співпраці українських та іноземних фахівців для розвитку європейської ІТ-сфери.
«Цього року вперше конференція відбувається під егідою Інституту інженерів з електротехніки та електроніки (IEEE) і вперше наукові здобутки учасників будуть представлені в наукометричній базі Scopus», – зазначив Віталій Кухарський. Також проректор звернувся з побажаннями до усіх присутніх: «Бажаю кожному з вас ефективної роботи, інноваційних результатів та нових наукових зв’язків»
Секретар конференції, доцент кафедри радіофізики та комп’ютерних технологій факультету електроніки Сергій Вельгош ознайомив учасників з детальною програмою заходу і коротко розповів про історію конференції, яка була започаткована ще у 2009 році і щорічно збирає науковців з різних країн світу для обговорення важливих питань розвитку інформаційних технологій та комп’ютерної електроніки.
На пленарному засіданні прозвучали доповіді, що стосувалися актуальних питань у сфері новітніх технологій, зокрема йшлося про моделювання прогнозування цін на біткоїни, особливості застосування передових технологій в автономних системах тощо.
Цього року учасники конференції працювали за двома головними тематичними напрямками – «Інформаційні технології» та «Комп’ютерна електроніка». Крім того, програма передбачала проведення двох стендових сесій та заключні дискусії у форматі круглого столу.
17 вересня конференція продовжила роботу. У цей день у корпусі факультету електроніки та комп’ютерних технологій відбулися стендові сесії за двома головними тематичними напрямками конференції – «Інформаційні технології» та «Комп’ютерна електроніка».
Валерій Колесніков представив стендову доповідь з постером на тему: «Identification of wear products in the automotive tribotechnical system using computer vision methods, artificial intelligence and big data» – «Ідентифікація продуктів зношування в автомобільній триботехнічній системі з використанням комп’ютерних методів, штучного інтелекту та великих даних».
Після рецензування за матеріалами конференції на початку жовтня вийдуть публікації на англійській мові.
За інформацією НН ІТОТТ