Тренінг

В смт. Новопсков аспірантом НН ІПП було проведено тренінг з основ особистої мотивації, емоційної компетентності та творчих методик.

Нещодавно в Новопсковській центральній районній бібліотеці було проведено навчальний тренінг в реалізації проекту «Знайди себе в громаді: від хобі до власної справи». Організатором проведення заходу є Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України та Федерації канадських муніципалітетів «Партнерство для розвитку міст». Метою тренінгу є сприяння участі жінок у місцевому економічному розвитку шляхом реалізації короткострокових ініціатив.

Під час тренінгу було розглянуто основні питання з основ особистої мотивації, емоційної компетентності та творчих методик для жінок «Підвищення самооцінки, впевненості у власних силах».

Заняття пройшло у дружній та творчій атмосфері під час якої тренер, Антон Назмієв поділився своїми знаннями та практичним досвідом з учасниками та побажав їм впевненості у власних силах.

За інформацією НН ІПП