Кліматичний марш

Студентство факультету природничих наук долучилося до Міжнародного кліматичного маршу.

Клімат планети змінюється, і причиною цих змін є людина. Цього вересня у всьому світі анонсована хвиля молодіжних кліматичних маршів #GlobalClimateStrike. Всесвітній марш за клімат пройшов і в Україні. Молодь, натхненна шведською школяркою Ґретою Тунберґ, яка рік тому почала протестувати перед Шведським Парламентом.

Студенти факультету природничих наук вирішили підтримати Міжнародний кліматичний марш. Протягом декількох днів вони працювали над виготовленням тематичних плакатів, метою яких було привернути увагу громадськості до однієї з актуальніших проблем сучасного людства  – глобальних змін клімату.

«Сьогодні у світі склалася надзвичайна кліматична ситуація. Палаючі ліси, підвищення рівня світового океану та збільшення кількості природних катаклізмів доводять те, що нам потрібно негайно та рішуче діяти. Саме тому  і ми долучилися до цього заходу», – розповіла голова студентського самоврядування факультету Олена Глущенко.

До акції долучилися і студенти 3 курсу навчально-наукового інститут торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму, які разом зі студентами факультету природничих наук виявили свою громадську позицію щодо занепокоєності екологічної ситуації нашої планети.

За інформацією факультету природничих наук