Вшанування пам’яті Івана Світличного

Студенти НН ІІМВСПН спеціальності «Соціальна робота» вшанували пам’ять Івана Світличного.

20 вересня 1929 року народився Іван Світличний – український поет, літературознавець, мовознавець, літературний критик, перекладач, діяч руху опору 60-х років, політв’язень.

Іван Світличний – одна з центральних постатей українського руху шістдесятників. За словами його співтабірника Василя Овсієнка «весь український Київ насправді обертався довкола Івана Світличного».  У присутності Івана Світличного, наголошував Василь Стус, «останній дурень говорив розумні та добрі речі, хоч би Іван ні слова не сказав, а тільки був присутнім та усміхався в вуса».

Захід з нагоди 90-річчя з Дня народження Івана Світличного розпочався хвилиною мовчання на честь тих, хто поклав своє життя заради України. Студенти НН ІІМВСПН спеціальності «Соціальна робота» (учасники театральної студії «Браво») представили глядачам літературно – музичну композицію про життя, творчість та літературний спадок шістдесятників.

Гордість за рідну Старобільщину, смуток за непоправну втрату видатного сина України переповнювали учасників дійства.

За інформацією НН ІІМВСПН