Участь у конференції

Викладачі факультету природничих наук взяли участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Природнича наука й освіта: сучасний стан і перспективи розвитку».

20-21 вересня на базі Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Природнича наука й освіта: сучасний стан і перспективи розвитку» присвячена 80-тій річниці заснування природничого факультету.  У конференції взяли участь Наталія Мацай, декан факультету природничих наук, кандидат сільськогосподарських наук, доцент та Ольга Губська, заступник декана з навчальної роботи факультету природничих наук, старший викладач.

Представники нашого університету привітали колег зі славетним ювілеєм та виступили з науковими доповідями.

Під час конференції організатори провели екскурсію для гостей із відвідуванням гербарної, зоологічного музею та лабораторій факультету.

Крім того, у програмі конференції було запропоновано екскурсію до Національного природничого парку «Гомільшанські ліси» з відвідуванням університетської біостанції.

За інформацією факультету природничих наук