Участь у фестивалі

Студентка І курсу спеціальності «Музичне мистецтво» скороченого терміну навчання Оксана Андрєєва взяла участь у фестивалі «Кролевецькі рушники».

Міжнародний літературно-мистецький фестиваль «Кролевецькі рушники» – це культурно-мистецький проект, спрямований на розвиток та популяризацію народного мистецтва, який з 1995 року щорічно восени проводиться в місті Кролевець, Сумської області, на батьківщині всесвітньовідомих кролевецьких рушників.

Крім традиційного конкурсу декоративно-прикладного мистецтва в рамках фестивалю проходить пісенний конкурс «Мелодії вічності» за участі солістів-вокалістів, ансамблів України й інших країн. Оксана Андрєєва (викл. Христиченко О. О.) стала лауреаткою 2 премії у номінації «Академічний спів» цього відомого конкурсу. Також дипломом було відзначено концертмейстера кафедри музичного мистецтва та хореографії Скакун К. Д.

Вітаємо Оксану Андрєєву з перемогою та бажаємо їй у подальшому навчанні та виконавській діяльності наснаги й творчих звершень.

За інформацією НН ІКМ