Дивовижна українська осінь

19 вересня у рамках візиту Голови ЛОДА Віталія Комарницького в університеті відбулася виставка осінніх композицій «Дивовижна українська осінь».

Організатором заходу став НН ІПП. Проведення конкурсу осінніх композицій уже стало традицією. Цього року до осіннього яскравого заходу приєдналися майже всі структурні підрозділи університету: навчально-науковий інститут торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму; навчально-науковий інститут історії, міжнародних відносин та соціально-політичних наук; навчально-науковий інститут економіки та бізнесу; факультет природничих наук, факультет української філології та соціальних комунікацій, Старобільський гуманітарно-педагогічний, коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка, Регіональний центр професійної освіти.

На конкурс завітали гості – Голова Луганської обласної державної адміністрації Віталій Комарницький, голова Старобільської районної адміністрації Микола Кулачко, представники засобів масової інформації з усіх куточків України, а також проректори з науково-педагогічної роботи університету Олександр Бабічев, Дмитро Ужченко, Олександр Меняйленко, Дмитро Ковальов, голова профспілкової організації університету Володимир Мороз та ін.

До складу журі увійшли: заступник директора НН ІЕБ Олег Черниш, заступник директора НН ІТОТТ Михайло Чумак, голова студентського самоврядування НН ІПП Олександр Сачек, лаборант кафедри дефектології та психологічної корекції Катерина Ковальова.

Конкурс відкрила директор НН ІПП Олена Караман. Вона наголосила на тому, що у кожної пори року є своя магія, свої народні традиції і обряди, свої обереги від нещастя та лиха.

Усі осінні композиції, зроблені руками студентів і представлені на виставці, повинні захистити нас від війни, хворіб, нещасть; принести мир, здоровʼя, злагоду, добробут кожному з нас, університету та Україні.

У конкурсі взяли участь студенти всіх спеціальностей. Кожна з груп підійшла творчо до створення осінніх композицій – осінніх букетів, віночків, картин з природних матеріалів: листів, ягід, колосків, фруктів, овочів.

«Чарівна осінь», «Дівчина-осінь», «Дари осені», «Совенята», «Кабачкове зайченя», «Квітковий вернісаж», «Ходить гарбуз по городу…», «Фруктовий рай», «Українське обійстя», «Моя Слобожанщина – квітучий край»,  «Із кожною осінню я розцвітаю знову»  – це назви тільки небагатьох композицій, які із захопленням розглядали присутні. Кожна композиція була представлена піснею, віршем, легендою.

Серед розмаїття творчих робіт обрати переможців було складно. Призові місця в конкурсі «Дивовижна українська осінь» журі розподілило так:

• 1 місце – НН ІТОТ,
  • 2 місце – Коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка,
  • 3 місце – НН ІПП та НН ІЕБ,
  • 4 місце – ФУФ СК та РЦПО.

У різних номінаціях перемогли ФПН, НН ІІМВСПН, Старобільський гуманітарно-педагогічний коледж.

Гості були вражені композиціями, які створили студенти університету. На пам’ять про університет студенти подарували голові ЛОДА Віталію Комарницькому осінній український оберіг.

Організатори та учасники виставки-конкурсу «Дивовижна українська осінь» бажають усьому університетському колективу здоровʼя, творчої наснаги, миру та Божої благодаті.

За інформацією навчально-наукового
інституту педагогіки і психології