З Днем фізичної культури і спорту!

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято прихильників здорового способу життя, спортсменів – День фізичної культури і спорту України.

Фізична культура і спорт сьогодні є невід’ємною частиною сучасного способу життя, соціального і культурно-морального розвитку суспільства, важливим чинником зміцнення здоров’я кожного громадянина нашої держави. Без фізичного виховання та спорту, без пропаганди здорового способу життя неможливе здоров’я нації.

Колектив навчально-наукового інституту фізичної культури і спорту вітає викладачів, тренерів, вчителів, ветеранів фізкультурно-спортивного руху зі святом.

Нехай для кожного фізкультура і спорт стануть союзниками, принесуть радість і енергію, відчуття вічної молодості.  Хай щастить усім, хто присвятив своє життя спорту, у справі популяризації та розвитку фізичної культури! Наполегливості і наснаги Вам, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог!

З повагою колектив навчально-наукового інституту
фізичного виховання і спорту