Студенти відвідали бібліотеку

Студенти першого курсу навчально-наукового інституту економіки та бізнесу відвідали бібліотеку та ознайомилися з роботою закладу.

У навчально-науковому інституті економіки та бізнесу триває активна робота зі студентами перших курсів з метою їх адаптації до навчання. Так 4 вересня Анна Сергіївна Байрачна, заступник директора з навчальної роботи, організувала для молоді екскурсію до наукової бібліотеки ЛНУ імені Тараса Шевченка.

Фахівці бібліотеки розповіли студентам про свою діяльність та ознайомили з деякими літературними джерелами, які можна знайти в нашому університеті. Також співробітники акцентували увагу на правилах поведінки, яких треба дотримуватися в бібліотеці.

Наприкінці заходу студенти перших курсів навчально-наукового інституту економіки та бізнесу задавали питання стосовно діяльності бібліотеки питання, які їх цікавили.

За інформацією навчально-наукового
 інституту економіки та бізнесу