День знань в НН ІФВС!

2 вересня в навчально-науковому інституті фізичного виховання і спорту відбулося свято, присвячене Дню знань.

На проспекті Дружби, перед головним корпусом навчального закладу зібралося понад 200 студентів. Традиційно захід розпочався із внесення Державного прапору та звучання гімну України.

Далі ведучі свята представили поважних гостей: проректора з науково-педагогічної роботи Меняйленка О.С., начальника обласного відділення молоді та спорту Волохова А.М., голову Кремінської районної ради Прокопенка В.М., Кремінського міського голову Прокопенка Ю.О., заслуженого майстра спорту з гімнастики спортивної Горіна О.М.

З вітальним словом до студентів звернувся директор НН ІФВС Полулященко Ю.М., який побажав усім творчої наснаги, завзяття, міцного здоров’я та успіхів у навчанні.

Після завершення урочистої частини заходу куратори груп провели першу в цьому начальному році кураторську годину, де познайомилися з першокурсниками та поспілкувалися зі студентами старших курсів.

Сьогодні в навчальних аудиторіях вже розпочалися повноцінні заняття.

Бажаємо, щоб цей рік приніс нашим студентам нові знання, спортивні та наукові здобутки.

За інформацією НН ІФВС