День Прапора з дітками

Студентська соціальна служба університету разом із волонтерами Червоного Хреста відвідали дитячий садок «Незабудка».

23 серпня, коли вся Україна відзначала День Державного Прапора урочистості відбулись не тільки у нашому університеті, а й поза його межами. Так, студентська соціальна служба ЛНУ разом зі студентами провели з нагоди святкування Дня Державного Прапора патріотичний захід з вихованцями дитячого садка «Незабудка».

Діткам розповіли про значимість цього свята для українців, його історію, пояснили, що символізують собою два кольори прапору України. Як відомо, жовтий колір – це колір пшеничної ниви, колір хліба, зерна, що дарує життя всьому сущому на землі, це колір жовтогарячого сонця, без лагідних променів якого не дозрів би, не заколосився б хліб. Це символ достатку українського народу. Блакитний, синій колір – це колір ясного, чистого, мирного неба. Це колір води, без якої не дозрів би хліб. І ще – це колір миру.

Наприкінці зустрічі волонтери разом із малечею відтворили на полотні карту рідної країни, прикрасивши її жовто-блакитними стрічками.

За інформацією
студентської соціальної служби