З Днем Незалежності, Україно!

Шановні друзі, колеги, співробітники та студенти! Щиро вітаю Вас з Днем Незалежності України!

Нині ми відзначаємо вже 28-му річницю Незалежності, відколи збулися споконвічні сподівання нашого народу – ми стали повноправними господарями на своїй щедрій українській землі.

Немало випробувань випало з того часу на долю вільних українців. Та навіть складна ситуація, в якій опинилась наша держава, не похитнула віри її громадян у те, що Україна з гідністю подолає всі випробування, які випали на її шляху.

Звертаюся до нашої молоді, котра довела своє бажання жити у вільній країні, виявила свою небайдужість до долі України. Саме завдяки  вашій енергії, патріотизму, досягненнями у навчанні наша держава стає частиною великої європейської  родини.

Можу з впевненістю сказати, що всі великі успіхи кожної без виключення держави складаються із малих успіхів її громадян. Тож у цей день особливо хочеться побажати кожному з нас наснаги, сил та наполегливості на благо розвитку нашої прекрасної та неповторної Батьківщини!

Бажаю всім миру, родинного затишку та віри в щасливе майбутнє української незалежності!

З повагою ректор ЛНУ імені Тараса Шевченка
Сергій Савченко