Випуск бакалаврів на ФІМ

На факультеті іноземних мов було відроджено традицію урочистого вручення дипломів випускникам бакалавріату 2019 року.

Для святкування зібралися не тільки випускники, але й їх друзі, керівництво факультету, викладачі кафедр та студенти молодших курсів. Звучали слова побажань на тернистому професійному шляху і щирі вітання від професорсько-викладацького складу факультету та слова подяки з боку випускників за безцінний досвід, набутий в університеті.

Урочисте вручення дипломів здійснила за давньою традицією європейських університетів декан факультету іноземних мову Шехавцова Світлана Олександрівна. Цей випуск був значним оскільки випускалися не тільки студенти із України, а і з Туркменістану. Факультет іноземних мов бажає успіхів випускникам і чекає їх до магістратури. До нових зустрічей!

За інформацією факультету іноземних мов