Цикл звітних концертів

В Інституті культури та мистецтв пройшов цикл звітних концертів спеціальності «Хореографія».

Цикл звітних концертів складався з двох блоків – сучасного та народного. Окрім безпосередніх дипломних постановок випускниць 4 курсу в рамках концертів лунали і вокальні номери, демонструвалися хореографічні композиції, які входять до загальної програми навчання.

Сучасний блок презентували студентки 4 курсу Олена Видишова та Анастасія Кузнєцова, як сольними номерами, так і концептуальними постановками, які відрізнялися не тільки майстерністю виконання, але й наявністю ідеї, яку було легко простежити завдяки старанням танцівниць.

Народний блок виявився напрочуд цікавим, адже глядачі могли помилуватися цілком новими композиціями, які були показані вперше. Студентки Безуглова Владислава та Лисенко Олександра продемонстрували постановки «Плескач» та «Ярмарка».

Концерти зібрали багато зацікавлених глядачів та стали справжнім святом для викладачів та студентів інституту.

За інформацією НН ІКМ