Спартакіада фінішує!

У навчально-науковому інституті фізичного виховання і спорту фінішувала спартакіада 2018-2019 навчального року.

21 травня в навчально-науковому інституті фізичного виховання і спорту відбулися змагання з легкої атлетики. Це був останній вид змагань спартакіади 2018-2019 навчального року.

Переможцями з бігу на 100 м серед жінок стали: Коптєва Тетяна (2 (4) курс «Фізична культура і спорт. Спорт»), другою стала Жигайлова Юлія (3 курс «Фізична культура і спорт. Спорт»); третьою стала Івашкіна Анжеліка ( 1 курс «Фізична культура і спорт. Спорт»). На дистанції 400 м серед жінок перше місце виборола Жигайлова Юлія; другою стала Рижкова Валерія (4 курс «Здоров’я людини») і третьою стала Овчаренко Вікторія (4 курс «Фізичне виховання»).

Серед чоловіків на дистанції 100 м місця розподілилися таким чином: перше місце Ахтирський Даніїїл (1курс «Фізична культура і спорт. Спорт»), друге місце – Моргосліп Дмитро (3 курс «Фізична культура і спорт. Спорт»), третє місце – Кочеров Сергій (3 курс «Середня освіта. Фізична культура»). На дистанції 800 м переміг Макаровець Олексій (1 курс «Середня освіта. Фізична культура»), другим був Княгницький Артем (2 курс «Середня освіта. Фізична культура»), третє місце посів Моргосліп Дмитро.

У стрибках у довжину з розбігу серед чоловіків перше місце посів Кондратенко Віталій (3 курс «Фізична культура і спорт. Спорт»), друге місце – Ігнатов Сергій (4 курс «Фізичне виховання»), третє – Каліта Микита (2 курс «Середня освіта. Фізична культура»).

Серед жінок перше місце посіла Бугайова Ліна (3 курс «Середня освіта. Фізична культура»), друге місце посіла Бувальцева Катерина (1 курс «Фізична культура і спорт. Спорт»), третє – Овчаренко Вікторія (4 курс «Фізичне виховання»).

Запекла боротьба розгорнулася в змаганнях з естафетного бігу. Естафета проходила рівно і тільки на останньому етапі, де бігли дівчата, вирішилось – хто стане переможцем.

Перше місце виборола збірна команда 3 курсу, другими була збірна 4 курсу та третє посіла збірна команда 2 курсу.

У загальному заліку змагань з легкої атлетики місця розподілилися наступним чином: 1 місце – 3 курс; 2 місце – 1 курс; 3 місце – 4 курс; 4 місце – 2 курс.

По закінченню змагань призери та переможці отримали грамоти, а всіх учасників, суддів і глядачів очікувала смачна каша.