Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

«Судово-експертна діяльність в Україні: сучасний стан та перспективи розвитку»

Викладачі кафедри товарознавства, торговельного підприємництва та експертизи товарів взяли активну участь у круглому столі «Судово-експертна діяльність в Україні: сучасний стан та перспективи розвитку».

Викладачі кафедри товарознавства торговельного підприємництва та експертизи товарів інституту торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму взяли активну участь у круглому столі «Судово-експертна діяльність в Україні: сучасний стан та перспективи розвитку», який було організовано та проведено 17 травня 2019 р. у Полтавському науково–дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС України.

З нагоди відкриття засідання круглого столу, присвяченого Дню науки у засіданні круглого столу взяли участь із відео-привітанням:

– Людмила Сєногонова – завідувач кафедри товарознавства, торговельного підприємництва та експертизи товарів ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», від Громадської організації «Науково-дослідний центр «Незалежна експертиза», – Наталія Омельченко – голова, головний експерт громадської організації «Науково-дослідний центр «Незалежна експертиза», к. т. н., проф.; Тетяна Дрозд – начальник відділу експертизи дорогоцінного каміння Повного товариства «ЕВ.РО.ЛОМБАРД «ЕВ.РО.ФІНАНСИ ЛТД І КОМПАНІЯ», головний експерт Громадської організації «Науково-дослідний центру «Незалежна експертиза», к. геолог. н.; член Громадської організації «Науково-дослідного центру «Незалежна експертиза», к. т. н., доц. з доповіддю «Актуальні питання сучасної класифікації товарів», Анна Браїлко – перший заступник голови, головний експерт Громадської організації «Науково-дослідний центр «Незалежна експертиза», к. т. н. та інші.

За результатами заходу учасники окреслили коло актуальних, проблемних питань з призначення та проведення судово-експертних досліджень, а також висловили сподівання на активну співпрацю в напрямку поглиблення правових знань щодо особливостей проведення судових експертиз в судовому провадженні.

Була висловлена вдячність Тарасу Бойко – директору Полтавського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру Міністерства внутрішніх справ України та фахівцям Полтавського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру Міністерства внутрішніх справ України за високий рівень організації та проведення круглого столу й наукову співпрацю.

Підводячи підсумки, було прийняте спільне рішення, поглибити співпрацю між Полтавським НДЕКЦ, навчальними закладами та практиками.

Обговорення проблемних питань буде позитивно сприяти на організаціє та проведення таких спільних заходів.

 

За інформацією кафедри
товарознавства, торговельного
підприємництва та експертизи товарів

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2024