Зустріч з поетом

Викладачі та студенти 1 курсу НН ІІМВСПН спеціальності «Соціальна робота» зустрілися з поетом Федором Тарасенко.

Творчий шлях Федір Олександрович розпочав у підлітковому віці, закохавшись у красу та силу поезії. Його талант, незламний характер надихають багатьох  старобільчан.

Познайомилися з творчістю поета і студенти 1 курсу ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка» НН ІІМВСПН спеціальності «Соціальна робота». Під час поетичної зустрічі Федір Олександрович декламував власні твори та розповів про свої почуття під час написання віршів.

Багатогранна творчість Федора Тарасенка поєднує різні тематичні напрями. Це вірші, присвячені родині, всеосяжному коханню, рідному Старобільську та мудрим наставникам, особливе місце у поета займає любов до України.

Студенти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка були вражені відвертістю поета, глибиною його поетичної думки та мелодійністю віршів. Зустрічі з талановитими особистостями відкривають широкі можливості для формування розвиненої молоді.

За інформацією НН ІІМВСПН