Тренінг викладачів в Одесі

Представники ЛНУ імені Тараса Шевченка взяли участь у тренінгу в рамках проекту МоРЕD, який відбувся в Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К. Д. Ушинського (м. Одеса).

У межах реалізації міжнародного проекту «Модернізація педагогічної вищої освіти з використанням інноваційних інструментів навчання» (MoPED) – №586098-ЕРР-1-2017-1-UA-EPPKA2- CBHE-JP (Програма Еразмус+, КА-2) в Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К. Д. Ушинського з 13 по 16 травня 2019 року проходили тренінги викладачів Кіпрського університету.

Від Луганського національного університету імені Тараса Шевченка в тренінгу приймали участь:

• Дрель Віктор Федорович, кандидат біологічних наук, доцент, директор навчально-науковий інститут торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму;
  • Мацай Наталія Юріївна, кандидат сільськогосподарських наук, доцент, декан факультету
  • природничих наук;
  • Губська Ольга Петрівна, старший викладач, заступник декана факультету природничих наук
  • з навчальної роботи;
  • Юрків Ярослава Ігорівна, кандидат педагогічних наук, доцент
  • Семенов Микола Анатолійович, кандидат педагогічних наук, доцент завідувач кафедри інформаційних технологій і систем;
  • Козуб Галина Олександрівна, кандидат технічних наук, доцент;
  • Матієвський Володимир Валерійович, асистент, заступник директора Інституту фізики, математики та інформаційних технологій.

Також у тренінгу приймали участь представники Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського, Київського університету імені Бориса Грінченка, Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди, Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, University of Cyprus (Aglantzia, Cyprus).

Основні теми тренінгу: Hands-on Inquiry Activities; Go-Lab Ecosystem and inquiry learning; inquiry cycle and Go-Lab inquiry apps; Transformation of the Hands-on Inquiry Activities into ILSs; Collaboration and Cooperation with Go-Lab; What is Critical Thinking and strategies for Teaching Critical Thinking Skills; The use of the Blackboard Platform during the Field Placement Program of Student Teachers; The use of Videos During the Field Placement Program of Student Teachers.

Підсумком плідної роботи усіх учасників проекту стало вручення сертифікатів про проходження тренінгів. Отриманий досвід викладачі нашого університету зможуть використати у підготовці вчителів до роботи в Новій українській школі.

За інформацією НН ІФМІТ