Захисти відбулися

3 жовтня 2014 р. у Харківському національному педагогічному університеті ім. Г. С. Сковороди відбулося засідання спеціалізованої вченої ради К. 29.053.02.

Я живаЯ буду вічно жити!
Я в серці маю те, що не вмирає.
Леся Українка

Завдяки незламній силі духу, нездоланній вірі в перемогу, безмежній любові до слова й колосальній підтримці друзів, колег та однодумців. Усупереч перешкодам, незважаючи на балаканину про „особливий статус Донбасу” й наперекір об’єктивно складним обставинам.

3 жовтня 2014 р. у Харківському національному педагогічному університеті ім. Г. С. Сковороди відбулося засідання спеціалізованої вченої ради К. 29.053.02 при ДЗ „Луганський національний університет імені Тараса Шевченка”. До захисту було представлено дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата філологічних наук зі спеціальності 10.02.01 „Українська мова” М. О. Волошинової „Динаміка традиційної предметної лексики в українських східнослобожанських говірках” (науковий керівник доцент Леснова В. В.) та М. В. Серебряк „Українська діалектна фразеографія” (науковий керівник доцент Ужченко Д. В.).

Офіційні опоненти приїхали з Києва, Черкас, Житомира, Сімферополя. Відгуки на автореферати надійшли від провідних мовознавців з Ужгорода, Чернівців, Львова, Івано-Франківська, Вінниці, Києва, Луцька, Умані, Дніпропетровська, Ніжина, Харкова, Кам’янця-Подільського.

Україна єдина, Україна понад усе! – це істина, яка не потребує жодних доказів.

В. В. Лєснова,
доцент кафедри української філології