Дні науки

У Коледжі ЛНУ імені Тараса Шевченка відбулися щорічні дні науки.

У рамках цього заходу, під керівництвом Мотунової Наталії Вікторівни та Носаля Андрія Григорійовича, 19 квітня відбулася студентська конференція серед здобувачів освіти спеціальності “Середня освіта (фізична культура)” на тему “Відомі постаті України в спорті XX-XXI століття”. Під час заходу студенти поділилися своїми дослідженнями в галузі спорту, акцентуючи свою увагу та увагу присутніх на досягненнях відомих спортсменів України.

23 квітня відбулася педагогічна конференція на тему “Видатні представники педагогічної думки XIX-XX століття”, в рамках якої студенти спеціальності “Початкова освіта (мова та література англійська)” представили свої дослідження про видатні постаті вітчизняної педагогіки.

Дані заходи спрямовані на залучення студентства до науково –дослідницької діяльності, яка є одним із чинників формування їх фахової майстерності.

За інформацією
Коледжу ЛНУ імені Тараса Шевченка