День охорони праці

28 квітня студенти ЛНУ імені Тараса Шевченка святкують День охорони праці.

Щороку 28 квітня відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006  у нашій країні відзначають День охорони праці. Святкування дня охорони праці вперше відбувалося в 2003 році, але ще в 1989 році американські і канадські робочі відзначали День пам’яті на честь загиблих на робочому місці. Після цього подібні заходи організовувалися по всьому світу. З часом цей день об’єднав усіх, хто прагне зробити роботу людини більш безпечною для її здоров’я та життя. В офіційних заходах, присвячених цьому святу, зазвичай беруть участь керівники великих компаній, промислових гігантів, громадських організацій і т.д.

Цього року Міжнародною організацією праці визначено девіз Дня охорони праці – «Охорона праці на роботі майбутнього». А темою заходу стало гасло «Безпечне та здорове майбутнє праці». Через це наші студенти вирішили поприбирати на території університету. Дійство супроводжувалося піснями та веселим настроєм. Подібні заходи ­ важливий складник студентського життя, адже сумісна праця зближує та об’єднує.

Сергій Теряєв,
Прес-центр ЛНУ імені Тараса Шевченка