Гірчить Чорнобиль крізь роки

У зв’язку із 33-ми роковинами Чорнобильської катастрофи в Коледжі ЛНУ імені Тараса Шевченка проведено ряд заходів.

33 роки тому  – 26 квітня 1986 року  – світ облетіла звістка про жахливу аварію на Чорнобильській АЕС, що завдала невиліковної рани українському народу. Минають роки, але чорна віха Чорнобиля і сьогодні кидає свою тінь на долі мільйонів українців.

У зв’язку із 33-ми роковинами Чорнобильської катастрофи в Коледжі ЛНУ імені Тараса Шевченка проведено ряд заходів: екскурсія до Луганського  обласного краєзнавчого музею на тему «Гірчить Чорнобиль, крізь роки гірчить…»; перегляд фото  учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС; покладання квітів до пам’ятного знаку на честь ліквідаторів аварії на ЧАЕС; перегляд документального фільму про Чорнобиль; конкурс малюнка “Чорнобиль очима студентів».

За інформацією КЛНУ