Змагання з міні-футболу

У НН ІФВС закінчились змагання з міні-футболу в рамках спартакіади інституту серед збірних команд студентів та викладачів.

У заході прийняло участь 5 команд усіх спеціальностей та курсів та збірна команда викладачів. У черговий раз учасники мали змогу проявити свої навички володіння м’ячем та поборотися за перемогу у змаганнях. Кожна гра вирізнялась яскравими емоціями, динамічним  перебігом подій та жагою до перемоги. Гра відбулась на новому відкритому спортивному майданчику.

У найбільш завзятих спортивних сутичках переможців доводилось визначати за серіями  пенальті. Саме в такий спосіб і було визначено у фіналі переможця турніру.

У запеклій боротьбі ІІІ місце завоювала збірна команда 3-го курсу, ІІ місце зайняла команда 4-го курсу, і почесне І місце виборола команда викладачів НН ІФВіС.

Вітаємо усіх учасників змагань, та бажаємо подальших успіхів у спартакіаді.

За інформацією НН ІФВС