ЗМІ про державні іспити в ЛНУ

Луганський національній університет імені Тараса Шевченка продовжує  привертати увагу засобів масової інформації

ЗМІ цікавляться, передусім, умовами навчального процесу та шляхами розвитку форм навчання, якими впевнено крокує наш виш.

Така увага українських ЗМІ не викликає здивування, навпаки – вкотре засвідчує той факт, що університет підтримують та хвилюються за його подальшу долю. Пекельні бойові дії, що тривають на Сході, не послаблюють рішучої позиції студентів вишу – любити та підтримувати нашу країну, плідно навчатися та прямувати до успіху в українській державі. Студенти приїзджають до навчальних підрозділів евакуйованого університету, і кожен приїзд – це, дійсно, є надзвичайною підтримкою для Луганського національного.

Проведення державних іспитів університетом у досить складних умовах свідчить про те, що виш не припиняє плідно працювати задля щасливого та впевненого майбуття української молоді. І це не залишається поза увагою у всій країні

Прес-центр ЛНУ (м. Старобільськ)