Проект «Образ і слово Кобзаря у вишиванці»

Студенти факультету іноземних мов відвідали галерею портретів та цитат Тараса Григоровича Шевченка.

Цей проект створювався за задумом та пропозицією автора розробок схем (вміщених у 4-му альбомі «Українська вишивка») Григорія Кисіля – заслуженого майстра народної творчості України, лауреата обласної премії імені Панаса Мирного, лауреата літературно-мистецької премії імені Олени Пчілки, відмінника освіти України, викладача вищої категорії, викладача-методиста Гадяцького коледжу культури і мистецтва імені І.П. Котляревського. Його називають «золоторуким пректантом». Ним видано 5 альбомів «Українська вишивка» за власноруч розробленими схемами для вишивки хрестиком, без використання комп’ютерних технологій.

Організатор та координатор проекту Катерина Калініченко розповіла студентам про проект та історію створення картин виставки. До проекту залучено 71 вишивальницю з Полтави та районів Полтавщини. Метою проекту є єднання всіх українців, увіковічення пам’яті та донесення величі образу і слова Кобзаря. Образ Тараса Шевченка, його творчість, як і українська мова, мають стати об’єднавчими та миротворчими для українців.

Ми дякуємо організаторам проекту за таку унікальну можливість!

За інформацією ФІМ