Перемога в чемпіонаті району

19 квітня фінішував чемпіонат Старобільського району з баскетболу серед чоловічих команд.

Протягом 2 місяців сім команд вели боротьбу за звання чемпіона району. Серед цих команд була і збірна нашого університету. Основний тягар гри винесли наші провідні гравці Дмитро Картенко, Олександр Кава та Віталій Кондратенко (усі ІФВС), Олександр Кулачко (ФПН) та граючий тренер, викладач СГПК Євген Решетило. З першого туру збірна університету очолила турнірну таблицю і впевнено фінішувала.  Шість ігор і шість перемог. Найбільш відчутний над «Елеватором» 106:26 та «Білокуракіне» 101:34. Наша команда перемогла команди ДЮК «Орля»-1 68:41, ДЮК «Орля»-2 57:32, Новопскова 79:40 і в заключній грі команду села Половинкіне 66:43. Баскетболісти університету накидали в кошик суперників 477 ігрових очок, пропустивши в свій 216, це найкращий показник серед усіх команд.

Другою командою в чемпіонаті фінішував «Елеватор», третьою – ДЮК «Орля»-1. У номінації кращий бомбардир чемпіонату став наш Олександр Кулачко. А Віталія Кондратенка визнано кращим гравцем нашої команди.

П. В. Ярошенко,
голова спортивного клубу