Підсумки першого тижня сесії

Завершився перший тиждень сесії на кафедрі технологій виробництва і професійної освіти НН ІТОТТ.

За цей час студенти 4 курсів здали звіти з педагогічної і переддипломної практики, були проведені консультації з керівниками дипломних проектів.

Студенти молодших курсів попрацювали в навчальних майстернях. Особливо плідно попрацювали студенти 1 курсу спеціальності «Професійна освіта. Транспорт», які разом з майстром виробничого навчання виготовили дві лавки, що будуть установлені на території університету.

Студенти 2 курсу спеціальності «Середня освіта. Трудове навчання та технології» покращували навички зі слюсарної справи. Студенти 3 курсу цієї спеціальності засвоювали різні стилі декоративно-ужиткового мистецтва.

Сподіваємося, що здобуті ними практичні навички будуть їм в нагоді у їх професійній діяльності.

За інформацією НН ІТОТТ