Ліга Сміху на факультеті іноземних мов

На факультеті іноземних мов 19 квітня пройшов гумористичний захід «Ліга Сміху – 2019», темою якого стало «Студентське життя».

Студенти всіх курсів та спеціальностей взяли участь у концерті та подарували гарний настрій на весь день всім присутнім в залі викладачам, студентам та гостям. Учасники концерту підготували велику кількість гумористичних номерів та сценок.

Інші студенти також долучились до концерту та виступили з прекрасними піснями, запальними танцями та відео-привітаннями. Ми ще раз пересвідчились у тому, що на нашому факультеті навчаються безліч творчої та креативної молоді, яка завжди може створити таку приємну та дружню атмосферу. Ми бажаємо всім гарного настрою а якомога більше щирих посмішок!

За інформацією ФІМ