«Круглий стіл»

«Круглий стіл» науковців та громадськості на тему «Зародження і становлення ідей національно-визвольного руху в Україні в другій половині ХІХ століття».

Співробітники кафедри товарознавства, торговельного підприємництва та експертизи товарів та здобувачі вищої освіти освітньої програми «Товарознавство та експертиза в митній справі» Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» взяли участь у роботі «круглого столу», який відбувся 13 березня 2019 року у ПУЕТ, присвячений ідеї національно-визвольного руху України. Модератором була Ніна Кирпотіна, голова краєзнавчо-історичного клубу при Полтавській міській бібліотеці, член координаційної ради громадської спілки «Ліга ГО «Громада Полтавщини».

У роботі «круглого столу» взяли участь історики, краєзнавці Полтави та України. Зокрема, кандидат історичних наук, доцент ПНПУ імені В.Г. Короленка Ірина Діптан, доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки та суспільних наук ПУЕТ Ірина Петренко, кандидат історичних наук, доцент Віктор Ревегук, кандидат історичних наук Валерій Рекрут, краєзнавець-дослідник Віталій Григор’єв,

Теми виступів охоплювали історичний період другої половини ХІХ – початку ХХ ст. та були присвячені видатним постатям в історії України, які продовжували розвивати ідею української державності.

За інформацією кафедри товарознавства