«Англійська мова для університетів»
20.2.2019
Відвідування презентації результатів проекту Британської Ради «Англійська мова для університетів».
Проект Британської Ради «Англійська мова для університетів», ініційований за підтримки Міністерства освіти і науки України у 2014 році, завершується. Протягом п’яти років учасниками проекту стали 32 університети України. Презентація результатів проекту відбулась 19 лютого 2019 року у Києві.
ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» як учасника проекту було запрошено до участі у заході, присвяченому презентації результатів роботи п’ятирічного проекту Британської Ради «Англійська мова для університетів». Від факультету іноземних мов захід відвідали: Шехавцова С.О. – декан факультету іноземних мов, доктор педагогічних наук, професор кафедри романо-германської філології, Биндас О.М. – завідувач кафедри романо-германської філології, кандидат педагогічних наук, доцент, Морозова М.В. – заступник декана з соціально-гуманітарної роботи, викладач кафедри романо-германської філології.
Спікерами на презентації виступили Саймон Вільямс, директор Британської Ради в Україні, професор Саймон Борг, а також Лілія Гриневич, Міністр освіти і науки України. Під час презентації результатів зовнішній експерт, професор Саймон Борг, розповів про зміни та покращення у сфері викладання англійської мови професійного спрямування та викладання фахових дисциплін англійською мовою, як важливого інструмента у процесі інтернаціоналізації
Професор провів незалежне дослідження результатів проекту та досягнень університетів-учасників. У жовтні та листопаді 2018 року він відвідав 8 вишів, провів опитування 2500 студентів, низку співбесід і спостережень за 40 заняттями з англійської мови та фахових дисциплін англійською мовою.
Також, професор дав низку порад, як у майбутньому поліпшити викладання мови та навчання англійською мовою в університетах України. Під час заходу була можливість поставити питання професору Саймону Боргу та поспілкуватись із колегами з 32 університетів-учасників проекту.
За інформацією кафедри романо-германської філології