Оновлення науково-освітньої літератури
19.2.2019
Попри важкі «евакуаційні» часи, керівництво та співробітники ЛНУшукають можливості для оновлення науково-освітньої літератури з профільних курсів.
Ефективна організація учбового процесу у вищій школі неможлива без постійного оновлення наукової та освітньої літератури. У цьому контексті, важливим кроком стало придбання для потреб викладачів та студентів, які вивчають курси, пов’язані із національною історією, комплекту навчальних посібників, у яких розглядаються різні аспекти цього питання, із урахуванням нових досягнень української історіографії. Серед таких видань, зокрема, є фундаментальна збірка документальних матеріалів «Історія України від найдавніших часів до сьогодення» (Гол. Редактор А. П. Коцура, Н. В. Терес. – Київ-Чернівці: Книги – ХХІ, 2008), яка містить 904 документи з історії України від давнини до сьогодення.
Іншим важливим посібником є «Історичний атлас України» (Упорядник – Ю. Лоза. – К.: «Мапа», 2015), у якому зібрані унікальні мапи історико-географічного розвитку українських земель починаючи від стародавніх часів і закінчуючи сьогоденням. Представлені у виданні матеріали дозволяють у територіальній динаміці розглянути різні історичні процеси, у яких була задіяна наша країна.
Насамперед, наукові видання важливі під час організації практичних занять з профільних для кафедри історії України курсів: «Історія України» і «Історія України та української культури». Кількість підручників достатня для того, щоб усі студенти, які вивчають відповідні курси, мали змогу ознайомитися з ними.
Керівництво ЛНУ імені Тараса Шевченка має намір і надалі сприяти поступовому оновленню бази наукової та освітньої літератури з різних актуальних учбових курсів.
За інформацією НН ІМВСПН