«Кораблик миру»

Студенти коледжів Луганського національного університету імені Тараса Шевченка провели флешмоб «Кораблик миру».

Одним із пріоритетних напрямків соціально-гуманітарної роботи серед студентської молоді на сьогодні є патріотичне виховання. Саме над цим і працюють у Старобільському гуманітарно-педагогічному коледжі Луганського національного університету імені Тараса Шевченка та Коледжі Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

Студенти коледжів разом із викладачами виразили свої переживання та підтримали українських військовополонених моряків, захоплених у Керченській протоці, проведенням флешмобу «Кораблик миру».

Проведення таких заходів дає можливість формувати у студентів почуття патріотизму, виховувати власну національну гідність, гордість за свою Батьківщину та повагу до українського народу.

За інформацією коледжів