Студенти провели лекцію

Студенти підготували й провели лекцію на тему: «Захворювання, які передаються статевим шляхом» для студентів факультету природничих наук.

Студенти кафедри лабораторної діагностики, хімії та біохімії Кривоніс Артем та Резніченко Дмитро під керівництвом завідувача кафедри Новоскольцевої Ірини Геннадіївни підготували та провели оглядову інформаційну лекцію  з основних захворювань, які передаються статевим шляхом.

На лекції були розглянуті такі захворювання, як ВІЛ-інфекція, СНІД, сифіліс, хламідіоз, гонорея, трихомоноз. Зрозуміло для студентського сприйняття було розкрито основні симптоми захворювань,  пояснили клінічну картину даних захворювань, шляхи передачі, діагностику та лікування, а також наслідки цих хвороб.

Було наголошено, що одним зі шляхів запобігання захворювань, які передаються статевим шляхом, є використання контрацептивів. По закінченню лекції усі бажаючі отримали контрацептиви.

За інформацією кафедри лабораторної діагностики,
хімії та біохімії