ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з програмування

2 лютого на базі НН ІФМІТ пройшов третій етап Всеукраїнської олімпіади з програмування серед учнів.

Олімпіада розпочалася із вітального слова директора навчально-наукового інституту фізики, математики та інформаційних технологій, голови журі Могильного Г.А. Він привітав учнів, роз’яснив правила проведення олімпіади, побажав гарних результатів та гідно виступити на Всеукраїнській олімпіаді.

Цього року олімпіада проводилась в один практичний тур, в ході якого учні всіх класів розв’язували різнорівневі завдання, рішення яких можна було автоматично надіслати на перевірку. В залежності від кількості успішно складених тестів, програма автоматично нараховувала бали учасникам.

Директорат НН ІФМІТ впевнений, що в майбутньому учасники олімпіади будуть розвивати ІТ галузь України та підвищувати якість життя в нашій країні.

За інформацією НН ІФМІТ