Зустріч з ветеранами

5 травня 2015 року до 70-ї річниці Великої Перемоги керівництвом навчального закладу було організовано зустріч з ветеранами Старобільського факультету ЛНУ імені Тараса Шевченка.

Від імені всього студентського й викладацького колективу університету ветеранів вітали: народний депутат України Віталій Семенович Курило, виконуючий обов’язки ректора ЛНУ імені Тараса Шевченка Сергій Вікторович Савченко, голова профспілкової організації Сергій Віталійович Севрюк та декан Старобільського факультету Микола Тимофійович Вихватенко. Ветеранам було вручено подарунки (продуктові набори), квіти та листівки.

Слова щирої вдячності та найтепліші побажання висловили й волонтери факультету та коледжу, які допомагали в проведенні заходу.