Шановні викладачі, співробітники та студенти!

Шановні викладачі, співробітники та студенти ЛНУ імені Тараса Шевченка!

Щиро вітаю вас із прийдешнім 2018 роком та Різдвом Христовим! Рік, що минає, був нелегким та складним, але труднощі об’єднали нас, спонукали до розкриття власного потенціалу задля руху вперед. Головне – вірити в свої сили та залишатися вірними рідній Альма-матер.

Успіхи та досягнення, які сьогодні здобуває університет – це результат вашої кропіткої роботи та напруженої праці. Вони є прикладом для наслідування та поштовхом для подальших здобутків.

Нас об’єднує не тільки спільна освітянська справа, але й давні, добрі традиції зустрічати Новий Рік у сімейному колі, в теплій атмосфері родинного вогнища та віри в щасливе майбутнє. Нехай чарівна новорічна ніч подарує вам радісний настрій, приємні зустрічі та здійснення найзаповітніших мрій.

Бажаю, щоб Новий Рік був радісним та багатим на успіхи. Щедрою на здобутки нехай буде життєва дорога, а в родині завжди панують злагода, любов і достаток. Здоров’я, натхнення та Божого благословення вам і вашим рідним!

З повагою, голова наглядової ради
ЛНУ імені Тараса Шевченка
народний депутат України