Вітання з Новим Роком та Різдвом!

Шановні студенти, співробітники, викладачі одного з найстаріших вищих навчальних закладів східноукраїнського регіону! Прийміть найщиріші вітання з Новим Роком та Різдвом!

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка пройшов великий і славний шлях, та залишається еталоном якості української освіти. Сьогодні високий авторитет навчального закладу ґрунтується на творчій та ініціативній праці науково-педагогічного колективу, усіх співробітників, студентів, які своєю наполегливістю та працьовитістю уславляють ім’я рідної Альма-матер.

Ви є продовжувачами славетних традицій корифеїв науки й техніки, активними учасниками громадського життя та творцями майбутнього нашої держави.

Нехай зимові свята, які кожного року наповнюють теплотою наші серця, принесуть тільки позитивні враження, добрі спогади та щирі емоції. Бажаю, щоб Новий рік став для всіх нас роком добрих змін, а для України – роком зміцнення державності, соціально-економічного зростання та духовного оновлення!

З повагою, ректор
ЛНУ імені Тараса Шевченка