Новорічні привітання

Навчально-науковий інститут педагогіки і психології привітав колектив університету з Новорічно-Різдвяними святами.

З театралізованою виставою студенти НН ІПП завітали в усі структурні підрозділи університету: ректорат, директорати й деканати, відділ кадрів, бухгалтерію, навчальний відділ та ін.

З побажаннями миру, злагоди, здоров’я і достатку на майбутній рік артисти заспівали і щедрівки, і колядки, привітавши співробітників університету з усіма Новорічно-Різдвяними святами.

Шановні колеги! Прийміть сердечні вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаємо вам міцного здоров’я, добробуту, благополуччя і Божої благодаті! Нехай рік Новий буде для вас багатим на добро, щедрим на успіхи і вдачі! Бажаємо, щоб ваша праця завжди була улюбленою, а успіхи – вагомими та переконливими! Прийдешній рік хай буде світлим, щасливим та мирним, а Різдво Христове наповнює серце любов’ю, надією і вірою! Щастя вам, подальших професійних досягнень, миру і злагоди! Тепла і світла у вашій оселі!

Навчально-науковий
інститут педагогіки і психології